پرسش و پاسخ های جنسی و زناشویی ( افزایش هورمون مردانه (آندروژن) )

خوردن یه سیخ دنبلان یه روز در میان آیا در صفت ثانویه مردانه تأثیر دارد و آیا ضرر داره یا نه؟ همچنین مى خواستم بدونم واسه افزایش هورمون مردانه (آندروژن) چه كار مى تونم بكنم؟ آیا خوردن دنبلان مفید است و تا چه مدت و به چه دستورى؟ و اینكه دنبلان ترشح بیضه ها رو كم كار نمى كنه؟ چطور مى تونم آندروژن رو زیاد كنم چون فكر مى كنم جرأتم كمه؟

خوردن دنبلان از نظر شرعى حرام است و از نظر پزشكى هیچ گونه خاصیت دارویى در زمینه اى كه شما انتظار دارید، ندارد (برخلاف آنچه در بین مردم رایج است) یعنى با خوردن دنبلان كلیه مواد آندروژنى تشكیل دهنده آن در معده و روده هضم و به مولكول هاى ساده اولیه شكسته مى شود و سپس وارد خون مى شود و مانند سایر مواد غذایى مورد استفاده قرار مى گیرد. به علاوه داراى مواد زائد و آنتى ژن هایى است كه به صورت عامل محرك و بیمارى زا مى تواند در بدن عمل كند و عوارضى را به دنبال داشته باشد كه به صورت دقیق و علمى مورد شناسایى قرار نگرفته است.

این را بدانید كه اگر دنبلان از نظر پزشكى مفید بود در دنیاى غرب پیش از من و شما به آن روى آورده و در كتب مرجع پزشكى از آن به عنوان یك داروى موثر نام مى بردند. در حالى كه در كتب پزشكى هیچ اثرى از استفاده این ماده به عنوان دارو وجود ندارد.

میزان هورمون مردانه به عوامل متعددى شامل عوامل ارثى، محیطى و... بستگى دارد و یك عامل خاص در كم و زیادى آن دخیل نیست. براى افزایش جرأت خود بهتر است بجاى درمان دارویى به درمان رفتارى بپردازید و خود را در شرایطى كه از آن مى ترسید بیشتر قرار دهید. در این صورت آهسته، آهسته ترس از وجود شما رخت خواهد بست و جربزه كافى پیدا خواهید كرد. البته شجاعت یا جربزه نیز به عوامل متعددى از جمله علل خانوادگى بستگى دارد.

مركز فرهنگی نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها

نرم افزار پرسمان 3

موضوع: پرسش و پاسخ های جنسی و زناشویی، برچسب ها: پرسش و پاسخ های جنسی و زناشویی ( افزایش هورمون مردانه (آندروژن) )،
[ سه شنبه 25 آذر 1393 ] [ 01:15 قبل از ظهر ] [ ابراهیم قربانی نهرخلجی ]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات