مهدویت ( یکی از معجزات و کرامات حضرت مهدی )

یکی از معجزات و کرامات حضرت مهدی

ابراهیم بن احمد نیشابوری گوید:زمانی که عمروبن عوف (که فرمانروای شهر بود وبه کشتن شیعیان علاقه ی فراوان داشت) قصد کشتن مرا کرد ، به شدت بیمناک شدم و وحشت همه ی وجودم را فرا گرفت. پس با خاندان و دوستان خود خداحافظی کرده ورو به جانب خانه ی امام حسن عسگری (علیه السلام)کردم تا با ایشان نیز وداع کنم و در نظر داشتم که پس از آن بگریزم . چون به خانه ی امام وارد شدم در کنار امام حسن عسگری (علیه السلام) پسری دیدم که رویش مانند شب چهاردهم می درخشید به گونه ای که از نور سیمای او حیران گشتم و نزدیک بود آنچه را در خاطر داشتم (یعنی ترس از کشته شدن وتصمیم به فرار ) فراموش کنم.

(در این هنگام آن کودک ) به من گفت: ( ای ابراهیم ! نیازی به گریختن نیست ! به زودی خدای متعال ، شر او را از تو دور خواهد کرد! )

حیرتم بیشتر شد ، به امام حسن عسگری (علیه السلام) گفتم: فدای شما بشوم ! این پسر کیست که از درون من خبر می دهد ؟ ! امام حسن عسگری(علیه السلام) فرمود: او فرزند من و جانشین پس از من است...

ابراهیم گوید : بیرون آمدم در حالی که به لطف خدا امیدوار شدم و به آنچه از امام دوازدهم شنیده بودم، اعتماد داشتم ، چندی بعد عمویم مرا به کشته شدن عمروبن عوف ، بشارت داد .

نگین آفرینش (1) صفحة 61

موضوع: مهدویت، برچسب ها: مهدویت،
[ شنبه 4 مرداد 1393 ] [ 01:31 قبل از ظهر ] [ ابراهیم قربانی نهرخلجی ]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic