همسر داری و زناشویی (عوامل ایجاد و تشدید میل جنسی )

عوامل ایجاد و تشدید میل جنسی

1 - ارضای عاطفی: میل جنسی زن با برانگیختگی عاطفی او ارتباط دارد.اگر زن از نظر عاطفی ارضا نشود و از سوی شوهر، بی توجهی و بی محبتی دیده باشد ،تماس جسمانی و تلاش مرد، به منظور تحریک جنسی همسرش ،نه تنها برای زن ناخوشایند خواهد بود، بلکه در عمل موجب ناراحتی بیشتر او خواهد شد.قلب زن ،باید ار محبت و توجه سیر باشد تا بدنش تشنه بدن شما باشد.

2 - لمس نقاط تحریک پذیر رن: یکی از مسائل قابل توجه در آمیزش این است که ممکن است دخول به تنهایی باعث ارضای جنسی نشود. در سیستم تناسلی زنان، بخشی به نام کلیتوریس وجود دارد، این بخش مملو از گیرنده های حسی و بسیار حساس به لمس است. کلیتوریس ، در بالاترین بخش دستگاه تناسل خارجی زنان قرار گرفته و بیش ترین نقش را در ارضای جنسی زن ایفا میکند. باید آمیزش به گونه ای باشد که علاوه بر انجام دخول ، کلیتوریس نیز تحریک گردد. برای این امر بهترین روش نزدیکی حالت خوابیده است.

نکته قابل توجه این است که میل جنسی را میتوان به دو قسمت تقسیم کرد: یکی میل به تماس بدنی مثل لمس و بوسیدن. دیگری میل رابطه جنسی یعنی تخلیه کشش جنسی. در دختران ابتدا میل به تماس بدنی بیشتر است تا میل به تماس اعضای تناسلی بنابراین  از نوازش ،بوسه، و در آغوش گرفتن بیشتر احساس لذت میکنند.

3 - ملاطفت در آمیزش نخستین: نخستین نزدیکی، در موفق بودن آمیزش  های بعدی بسیار موثر است و اگر، در آن نزدیکی موفق نباشد، خاطره ای بد در ذهن بانوان باقی خواهد ماند و آثار نامطلوب خواهد داشت.

منبع: کتاب صمیمانه با عروس و داماد صفحة 203

موضوع: همسر داری و زناشویی، برچسب ها: همسرداری و زناشویی،
[ پنجشنبه 9 مرداد 1393 ] [ 10:04 بعد از ظهر ] [ ابراهیم قربانی نهرخلجی ]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic