پرسش و پاسخ های جنسی و زناشویی (تشخیص رابطه داشتن دختر قبل از ازدواج و ترمیم پرده بکارت)

اینجانب مردى هستم در شرف ازدواج مشكلى دارم بدین قرار: الان از كجا بفهمم كه دخترى كه میخوام باهاش ازدواج كنم رابطه جنسى داشته و در صورت ترمیم كردن برده بكارت آیا معلوم مى شود؟

اگر این سؤال قبل از ازدواج و براى اطمینان پیدا كردن از سوابق شخصى و خانوادگى فرد مورد نظر، مطرح شده تا بتوانید فرد شایسته، لایق و سالم از هر جهت را انتخاب نمائید به نكات زیر توجه فرمایید:.

1 . خانواده و والدین هر دخترى حكایت گر بسیارى از امور است. زیرا دختر شاخه اى از شاخه هاى یك خانواده است و معمولا در اكثر موارد، ویژگیهاى اخلاقى، شخصیتى و... هر فرزندى از خانواده خود الگو مى گیرد. خانواده هاى مذهبى و متدین و پایبند به ازرشهاى اخلاقى، فرزندان آن گونه دارند، هر چند محیط فرهنگى و اجتماعى تأثیرگذار است و در مواردى فرزندان از فضاى فرهنگى خانواده خود فاصله مى گیرند و به این نكته باید توجه كرد، و یكى از شاخص هاى تشخیص و كشف سوابق افراد، اطلاع یافتن از فضاى فرهنگى حاكم بر خانواده است..

2 . دوستان هر فرد نشانگر طرز تفكر و رفتار فرد هستند. گفته شده: المرء على دین خلیله»، یعنى هر فردى بر اساس روش زندگى و دین دوست صمیمى خود عمل مى كند. با مطالعه و تحقیق در رفتار و اندیشه هاى دوستان هر فرد مى تواند عملكرد گذشته اش را مورد بازشناسى قرار داد و چنین احتمالاتى را مورد بررسى قرار داد. با تحقیق از دوستان صمیمى آن فرد مى توان از داشتن چنین تجربه اى اطلاع حاصل كرد..

3 .  همكاران فرد در محل كار، همسایگان فرد در محله، اساتید و معلمان فرد در محل تحصیل بهترین كسانى هستند كه مى توان درباره این موضوع از آنها سؤال كرد..

4 . پرسش هایى كه در جلسه آشنایى دختر و پسر قبل از ازدواج طرح مى شود، مى تواند به گونه اى طراحى و پرسیده شود كه نشانگر چگونگى رفتارهاى گذشته فرد باشد.

5 . نكته آخر اینكه اگر با موارد مذكور باز هم شكى باقى ماند (البته از نظر ما غیرممكن است) مى توان از طریق معاینه پزشكى به جواب قطعى رسید. كه البته شروع خوبى نخواهد بود.

مركز فرهنگی نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها

نرم افزار پرسمان 3

موضوع: پرسش و پاسخ های جنسی و زناشویی، برچسب ها: پرسش و پاسخ های جنسی و زناشویی،
[ یکشنبه 26 مرداد 1393 ] [ 10:10 بعد از ظهر ] [ ابراهیم قربانی نهرخلجی ]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات